Сите Физичко лице Агенција
Септември 11, 2018 Se prodava duplex kuka
Kukata se naoga vo kompleksot Sv Jovan Komplleksot ima obezbeduvanje i ekektonski vlez Zitelite uzivaat vo ezero, vodopadi, park, igralista za deca, plivacki bazen, sadrvan ...
120000 €
Септември 11, 2018 Mercedes s350
Prodavam Mercedes s350 long, od svajcarija. Socuvan vredi da se vidi Kontakt tel. 078-315-711
13500 €
Септември 11, 2018 SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAR
SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAROT NA PRILEP 070/ 684 097
11 €
Септември 11, 2018 Se izdava namesten stan (Kapistec - Vodno)do Drzavna Bolnica
Se izdava celosno namesten nov stan 65 m2. Stanot ima sopstveno greenje Cena 400 eur Kontakt 075/276-021
400 €
Септември 11, 2018 Луксузен стан
Се изнајмува екстра луксузно комплетно опремен нов невселуван стан на 2-ри спрат од 9 со сопствено парно,клима, интернет лцд-тв комплетно опремена кујна со сите апарати и машина за миење садови, комплетно опремено купатило ,блиндор врата, лифт и сопствен паркинг. Станот е веднаш вселив , погоден за ...
330 €
Септември 11, 2018 Деловен простор на одлична локација
Се продава деловен простор од 90m2 на ул.Мирка Гинева 31 (позади "Убавиците"). Деловниот простор може да се подели на два дела. Постои опција сами да си изберете дизајн на плочки за подот и тоалетот.
800 €
Септември 11, 2018 Moderen stan vo Kisela Voda za prodazba
Се продава реновиран, наместен и веднаш вселив стан во населба Кисела Вода во Скопје, веднаш до основното училиште Невена Георгиева Дуња. Станот поседува подрумска просторија од 7m2 и пространа остава во самиот стан. Станот ги поседува сите удобности и околна инфраструктура за комотен семеен живот (...
64000 €
Септември 11, 2018 Se izdava kompletno namesten stan
Se izdava trosoben juzen stan od 84 m2 na ulica dzon kenedi.Stanot ima komotna dnevna so trpezarija,kujna,dve spalni,banja plus pomosno wc i ostava.Stanot e kompletno renoviran,opremen i spremen za ziveenje.CENA 299e
299 €
Септември 11, 2018 Kawasaki Z 800 2016
Prodavam Kawasaki Z800 proizveden i kupen 2016 od salon vo Skopje,so servisna knishka. Prva registracija April 2016. Motorot e bukvalno kako nov,so full dodatoci i toa: vizir,alarm,engine guard,fork guards,crash protector, sportski auspuh (go imam i fabrichkiot),shtitnik za auspuh.Napraven servis.Re...
6900 €
Септември 10, 2018 Стан во Охрид, наместен и реновиран
Станот се наоѓа на ул. Карпош Војвода, кај гинекологија Јасна, на 5ти кат од вкупно 6. Зградата има лифт и сопствен паркинг. Станот е реновиран во јули 2018 година со нови пвц прозорци и врати, лакиран паркет, комплетно наместен, со нови ролетни, блендирана влезна врата и клима. Има една тераса, куј...
42000 €
Септември 10, 2018 Namesten stan na 50ta Divizija (pozadi Ramstore Mall Centar)
Se izdava kompletno namesten stan na ul 50ta Divizija (pozadi Ramstor Mall, Centar). Obezbedeno parking mesto, so centralno parno greenje i lift Broj za kontakt 070874852
300 €
Септември 9, 2018 Luksuzen stan vo Aerodrom - Capitol Mall
Kompletno luksuzno opremen 2 spani sobi , 2 parking mesta vo podzemen parking, Ladenje - greenje inverter vo site sobi 7 kat so prekrasen pogled Vlez so recepcija 24/7 Obezbeduvanje 24/7
700 €