Сите Физичко лице Агенција
Септември 9, 2018 ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЦЕНТАР ДО ВЛАДА
Издавам наместен стан во центар веднаш до Влада на Република Македониа. Површината на станот е 65 м2 и се состои од две спални, голема дневна со терпезарија, кујна и бања. Греењето е на струја (панели), а има и клима уред (грее/лади). Станот е потполно наместен и погоден е за 3 студенти. Доколу стан...
300 €
Септември 9, 2018 Изнајмувам наместен стан во Капиштец/Водно(државна болница)
Се изнајмува наместен стан 65м2 со сопствено греење.Станот е наместен во целост и се наоѓа во близина на Државна Болница (спроти заводот на рехабилитација) Контакт 075/276-021
400 €
Септември 8, 2018 ТАХИ ТАКСИ СОЛУН СОФИЈА БЕЛГРАД ТИРАНА ПРИШТИНА TAXI TAKSI
МК ТАКСИ ПРЕВОЗ ТРАНСПОРТ Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА, БУГАРИЈА, СРБИЈА, АЛБАНИЈА, КОСОВО, ЦРНА ГОРА, НОВО, СИГУРНО, ПРОВЕРЕНО, ИСКУСТВО, ОПРЕМЕНО СО КЛИМА, Вифи во МК ЦЕНОВНИК: СКОПЈЕ - АЕРОДРОМ - 15,€ АЕРОДРОМ - СКОПЈЕ - 15,€ СКОПЈЕ - СОЛУН - 80, € СОЛУН - СКОПЈЕ - 80, € СК...
Цена по договор
Септември 7, 2018 Се продава куќа во сопиште (150м2+300м2)
Се продава куќа во Сопиште (шеовец) над теферич. Површина 150 м2 + 300м2 двор Високо приземје + спрат + подрум 4 Спални соби 2 Купатила 1 Дневна соба (Салон) 1 Трпезарија 1 Кујна 3+1 Тераси Одлична локација со прекрасен поглед кон цело Скопје. Куќата е со енергетска фасада. Може и замена за стан до ...
95000 €
Септември 7, 2018 Se prodava luksuzno namesten stan Centar
Se prodava kompletno luksuzno namesten stan od 110 m2 vo Centar blizu MVR i garaza od 15m2 ...
140000 €
Септември 7, 2018 Куќа во Ѓорче Петров
Се продава куќа од тврда градба во општина Ѓорче Петров на ул.Христо Батанџиев. Куќата има совршена локација поради тоа што е прва во редот ( односно гледа на три страни). Изградена во 1970 година реновирана и одржувана. Распоред на куќата: 1.подрумски простори (затворена гаража , три соби , толет ,...
Цена по договор
Септември 7, 2018 Bmw 645 cabrio
Kolata e vo top sostojba...kako nova, uvezena od svajcarija registrirana so site servisi, novi plocki novi gumi bandasi...itn
Цена по договор
Септември 7, 2018 Se prodava LEXUS NX 300 full oprema
Se prodava LEXUS NX 300 so najvisoko mozno nivo na oprema PRESIDENT paket kupen i servisiran vo Toyota ... kupen e 60 000 evra seuste pod garancija.
369000 €
Септември 7, 2018 PRODAVAME LUKSUZNA KUKA VO BARDOVCI
SIFRA -43138 -SE PRODAVA LUKSUZNA KUKA VO BARDOVCI VO KOMPLEKSOT BELI KUKI .kUKATA E SO KVADRATURA OD 400 M2 SO DVOR OD 700M2 ,3 PARKING MESTA I EDNA GARAZA -PODRUM 40M2 so prostorija za parno(drva,nafta,struja) -PRIZEMJE 110M2-peralna,ws,kujna,trpezarija,dnevna i balkon -1 kat -4 spalni sobi i 2 ku...
Цена по договор
Септември 7, 2018 КУЌА ВО НАС. РАДИШАНИ
Куќата е изградена 2007г. со целосна документација и откупено дворно место. . На прекрасна и мирна локација.
Цена по договор
Септември 7, 2018 Se izdava ubav stan 72m2, do Sobranie, Centar, 2spalni
Se izdava ubav stan 72m2,so 2 spalni, kompletno renoviran, lokaciski do Sobranie, zeleno pazarce, Ramstor Express, zena park i GTC.Kujna, trpezarija i dnevna se zaedno, i dve spalni, od koi edna so dupli lezaj i vtorata rabotna ili detska soba. Vselivo vednas. Tel za kontakt: 070/787-127; 077/991-71...
350 €
Септември 7, 2018 Се издава дуќан на екстра локација (до бензинската JEDD OIL)
Objektot e na samiot pat Negotino-Kavadarci Do benzinskata pumpa JEDD OIL i Agro servis 2000 OBJEKTOT E TOTALNO NOV (sega izgraden) Totalno opremen (vednas mozi da pocne so rabota) EKSTRA CENA ZA PRVATA GODINA
200 €