EterMK


Најнови огласи

Август 17, 2018 Iphone 6S (16GB) Gold
Користен , максимално зачуван. Сликите се негови (реална состојба) USB кабле , 9H стакло на екран и маска Работи на сите мрежи. Телефонот е 100% во фунkција.
220 €
Август 17, 2018 Апартман за краток престој
Се изнајмува луксузен апартман во Cevahir Sky City кој располага со две спални соби. Во апартмант на располагање се WI-FI, централно ладење/греење и паркинг место. КОНТАКТ: 072-307-951 071-246-709
Цена по договор
Август 17, 2018 Apartmani Gjoce Novi Apartmani vo Ohrid !
Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking i free wi fi Tanja 076/405-065 Gjoko 078/800-895 https://www.facebook.com/GjoceApartmentsOhrid/
500 ден
Август 17, 2018 Izdavam stan - garsonjera / Издавам стан - гарсоњера
Се издава комплетно наместен стан - гарсоњера во комплекс Македонија веднаш до хотел ТЦЦ Плаза во населба Тафталиџе за подолг период. Станот се наоѓа на 2 спрат. Контакт само на телефон 070225112 - Љупчо
13300 ден
Август 17, 2018 Најубавиот стан во Карпош 4
Се продава стан во Карпош 4, во близина на СитиМол, на високо приземје во руските згради. Станот е реновиран со скапи материјали. Квадратурата на станот е 47м2 под паркет, 10м2 балкон (заграден од 3 страни) кој лесно може да се претвори во дополнителна соба и 6м2 подрум. Цела квадратура е легализира...
Цена по договор
Август 17, 2018 VW jetta 1.6 tdi highline 2012 neuvezena
WV Jetta 1.6 tdi 77 kw prv gazda. -highline oprema -garazirana -celosna servisna istorija BEZ ZAMENI
11700 €
Август 16, 2018 Kuka vo Bardovci
Продавам ексклузивна нова куќа со двор во Бардовци, Скопје, со големина од 280 м2, површина на плац од 1.000 м2. Плацот е со холтикултурно уредување и заградена дворна површина. Куќата е на 3 (три) нивоа од кои има: - опремена кујна, - трпезарија, - прекрасна голема дневна соба со функционален камин...
Цена по договор
Август 16, 2018 Sobi za izdavanje Pestani
se izdavat sobi vo pestani za poveke info 070818436.
Цена по договор
Август 16, 2018 Apartman vo hotel PARK Ohrid
Se prodava dvosoben apartman vo hotel PARK vo Ohrid 53m2 + logija 13m2 + garaza 23m2,super opremen komplet so mebel. Cena:140.000 EUR Tel.070/205-692,070/398-669,02/3097-110, 02/3097-010.
140000 €
Август 16, 2018 PEUGEOT 206 CC (2.0 GTI, FULL OPREMA, KOZHA)ZA MERAKLII!
206 cc GTI UNIKAT DONESENO OD SVAJCARIJA SO SERVISNA KNISKA. PERFEKTNA SOSTOJBA NA MAKEDONISKI TABLICI REGISTRIRANO CELA GODINA. KUPENA 33.000 FRANKI OPREMA NA 2006 CC : -Full oprema -Koza crno-crvena -Kozni sedista -Klimatronik -Senzori za dozd -Elektrika na prozovi -Abs -Sistem za prolizguvanje -A...
Цена по договор
Август 16, 2018 Samsung Galaxy Note 5
Odlicno socuvan Samsung Galaxy Note 5. Cuvan celo vreme so predno staklo I maska. Ima samo minimalno ostetuvanje na citacot za otpecatoci, no samo estetsko, se si funkcionira perfektno. Grebnatinkite po nego se pokazani na slikite. Americki model, odi zaedno so fabricki fast charger i kabel.
240 €
Август 15, 2018 Ekskluziven namesten stan vo Kozle
Stanot e so dve spalni nov kompletno namesten. Se izdava na podolg period inf. tel.075 207 095
300 €
Сите огласи